Nejprve se přihlaste!

Požadovaný obsah je dostupný pro přihlášené uživatele. Pokud neznáte přístupové údaje, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.


A co o systému For Projects říkají ti, kteří jej už používají?

arsenal  

UK, Emirates Stadium

 

"Rekonstrukci a dostavbu domovského stadionu FC Arsenal provedla společnost Sir Robert McAlpine. Projektu s rozpočtem 400mil GBP se během 2 let účastnilo téměř 120 firem. Do For Projects bylo nahráno přes 50tis výkresů a dokumentů s více než 10tisíci grafickými komentáři."

steelpro4  

SteelPro 4, s.r.o.

 

"Jsme malá projektová firma (8 lidí) a přesto dokážeme ocenit přínosy For Projects. Dokážeme sdílet data od partnerů v jednom zdroji a transparentně distribuovat naší práci, naše výkresy a modely. Po roce praxe zavádíme další funkcionality, především nová workflow."

steelpro4  

OBERMEYER HELIKA a.s.

 

Podívejte se na video s BIM manažerem Tomášem Čermákem ze společnosti OBERMEYER HELIKA a.s., která patří k největším architektonickým, projekčním a stavebně-poradenským kancelářím v ČR. Společnost je jedním z lídrů projektování ve 3D a modelování staveb systémem BIM.


For Projects - globální řešení

Firma Viewpoint Construction Software je globální poskytovatel inovativních softwarových řešení pro stavební, výrobní a zpracovatelský průmysl i pro těžební sektor. Je poskytovatelem nástrojů pro zvýšení profitability, redukce projektových rizik, efektivní spolupráci různorodých projektových týmů. Přes 35 let na trhu přináší úspory lokálním dodavatelům i globálním korporacím. Systém For Projects dnes využívá přes 450 000 uživatelů na více než 17 000 projektech po celém světě s hodnotou v miliardách USD.

Dnes na českém trhu nabízí Viewpoint nástroje pro správu a sdílení dokumentace, projektový management, BIM management a systémy pro sdílení dat pomocí off-line mobilních aplikací – systém For Projects a systém Field View.

 

Chci se seznámit s For Projects

 


^ nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
tel   +420 234 710 234     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      www.callida.cz     
 

Callida je obchodní partner Viewpoint Construction Software. Poskytujeme veškeré služby spojené s implementací, nastavením a školením pro systém For Projects. Můžete se na nás kdykoliv obrátit pro více informací.

  cll

 

 

[login]